Kaznodzieja z karabinem

Film opowiada prawdziwą historię Sama Childersa. Nie jest on banalną historią o złym człowieku, który na skutek duchowego nawrócenia zaczyna nowe, dobre życie. Jest raczej obrazem nader prawdziwym. Obrazem prawdziwej postaci, żyjącej pośród wszechobecnego zła. W filmie, jak w prawdziwym życiu, walka ze złem, ze słabościami i wątpliwościami, nie ustaje. Zobaczymy więc człowieka pełnego wiary ale i człowieka na krawędzi rozpaczy. Poświęcającego się dla innych ale i zapominającego o swoich najbliższych. W końcu, zobaczymy człowieka, który zupełnie pogubił się w życiu i życzy sobie śmierci. Możliwe, że zobaczylibyśmy i śmierć… Sam Childers nie był jednak sam. Jego Ojciec w niebie czuwał nad jego życiem i przyszedł dokładnie wtedy, kiedy był potrzebny.
„Kaznodzieja z karabinem” to film, obok którego trudno przejść obojętnie. Zmusza do myślenia, refleksji, pojawią się obrazy, które będą konfrontować widza z jego własnym życiem.
Na koniec uwaga: nie wychodźcie z kina gdy zaczną lecieć końcowe napisy. Koniecznie trzeba zobaczyć obrazy, które im towarzyszą jak również usłyszeć to, co ma do powiedzenia już nie aktor ale prawdziwy Sam Childers.

Post to Twitter Post to Facebook