EXODUS Conf

ex
Trasa -> Gdańsk, kilkudniowa konferencja. Czyż to nie brzmi wspaniale? 🙂
Nawet pobudka przed 6:00 oraz kilkunastogodzinna podróż była dla nas czymś błahym z perspektywy tego niezwykłego czasu, który był przed nami!
EX, w którym mieliśmy przyjemność brać udział było niesamowite pod wieloma względami. Konferencja Exodus była niezwykłym wydarzeniem, łączącym w sobie elementy konferencji oraz wyjątkowego festiwalu. W jego centrum był Jezus – Imię, które od 2000 lat pozytywnie przemienia świat i jest źródłem inspiracji dla milionów ludzi na całym świecie.
Były rzeczy, które z pewnością zaskoczyły każdego z nas, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Program EX przepełniony był wieloma inspirującymi elementami. Mieliśmy okazję zderzyć się z kazaniami wielu fascynujących mówców tj. Sam Childers, czy Sławek Jagieła. Warsztaty zdecydowanie poszerzyły nasze horyzonty i pokazały nam codzienne sprawy z nieco innej perspektywy. Oczywiście nie brakowało też dużej ilości wspólnej zabawy, dzięki koncertom takim jak Luxtorpeda, czy Life Worship oraz strefom takim jak Game zone, czy Lans room.
Exodus Conf na pewno jest wydarzeniem, na którym nie może zabraknąć nikogo. Nie było Cię w tym roku? Nic straconego! Exodus Conf jest co roku! 🙂

Profil EXODUS CONF na Facebooku

Post to Twitter Post to Facebook